youtube video indirme 103

YouTube, http://www.ssyoutube.com/tr/youtube-video-downloader/ bilgisayardan video indirme özelliğini kullanıma açtı Teknoloji Haberleri Aynı zamanda iOS 12 ile birlikte gelen kestirmeler özelliğini de kullanarak Apple cihazınıza kısa bir süre içinde video indirebilirsiniz. Youtube üzerinden video indirmek isteyenler için en kapsamlı özellikleri sunan bir programdır. 4K, http://ssyoutube.com/tr/youtube-video-downloader 3D ve 360 derece videolar kolaylıkla, kalite bozulması yaşanmadan indirilebilmektedir. İndirmek istediğiniz videonun URL adresini programa yapıştırarak kolaylıkla videoyu indirebilirsiniz.

Bazı zamanlar bunun için ekstra araçlar kullanmamız gerekebiliyor. Birçok video platformundan video indirmenize olanak sağlıyor. İndirdiğiniz videoları hangi cihazdan izleyeceksiniz ona göre de dönüştürme işlemi gerçekleştiriyor. YouTube, başlangıçtan günümüze en kaliteli videoları barındıran popüler bir platform. YouTube’da çocuklardan gençlere yaşlılara kadar her yaşa uygun videolar var. Çoğu kişinin varsayılan video izleme platformu olan  YouTube, birçok kaynaktan milyarlarca video barındırıyor.

Video Downloader for Tiktok

Bu internet tarayıcıları ile açtığınız web sayfaları içerisindeki ortam dosyaları (video, gif, resim vb.) kolaylıkla yakalanabilir. Yakalanan videoları ve dosyaları indirmek mümkün hale gelir. YouTube Go, Google’ın düşük performanslı akıllı telefonlar için tasarladığı hafif Android video indirme uygulamalarından biridir .

  • WinxDVD, videoları MP3, MP4, WebM (görsel-işitsel ortam) veya FLV (Flash Video) biçiminde kaydetmenize olanak tanır.
  • Youtube videoları harika bir eğlence ve öğrenme kaynağıdır, ancak indirilmeleri zor video indirici youtube olabilir.
  • Uygulama içi satın alma işlemi yoktur, http://www.ssyoutube.com/tr/youtube-video-downloader ancak reklam içerir.
  • Bu yazılım, tarayıcınızda bir video izlediğinizi tanır ve size bir tıklama ile indirmenizi önerir.

İstediğiniz zaman bu programları bilgisayarınızdan kaldırabilir ve dosyaları silebilirsiniz.

SaveFrom.net’i kullanarak YouTube, Vimeo, Daily Motion, Reddit ve Facebook gibi en popüler video sitelerinden bazılarından video indirebilirsiniz. YouTube kısa biçimli video içeriği sağlar.YouTube, YouTube kısa yayınlarını başlattı Tiktok, Instagram makaraları gibi diğer uygulamalarla rekabet etmek. YouTube şortlarını izlemek için fazladan bir uygulamaya ihtiyacınız yok.

YouTube Videolarını Ücretsiz Olarak İndirebileceğiniz 8 Platform

İsterseniz indirmek istediğiniz video linkinin başına ss ekleyerek web sitesine gerek olmadan da indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Eğer toplu video indirme gibi bir amacınız varsa 4K Video İndirici tam da size göre! Bu uygulama sayesinde uzunluğu fark etmeksizin birden fazla videoyu indirebilirsiniz.

  • HitPaw Video Converter, https://www.ssyoutube.com/tr/youtube-video-downloader/ YouTube videosunun yanı sıra YouTube Music’i 320kbps ile MP3/WAV/OGG formatında indirmenize de olanak tanır.
  • Bu konuda en popüler tercih ise SaveFrom olarak görülüyor.
  • VideoProc, herhangi bir videoyu sıkıştırmak için basit ve kullanımı kolay bir araçtır.
  • Bu işlemi de geçtikten sonra dönüştürme işleminin yüzdelik dilimde tamamlanma oranı gelecektir.

MP3 ve MP4 dahil olmak üzere çeşitli biçimlerdeki videoları indirmek için YouTube video indirme programı kullanabilirsiniz.

Bu kullanımı kolay uygulamalar, ihtiyaçlarınıza uygun yüksek ve düşük kaliteli çözünürlüğü destekler. Aşağıda, popüler özellikleri ve web sitesi bağlantılarıyla birlikte En İyi YouTube Video İndirme Uygulamaları özenle seçilmiş bir listesi bulunmaktadır. Bu Youtube video indirme uygulamaları listesi, açık kaynaklı (ücretsiz) ve ticari (ücretli) yazılımlar içerir. Ayrıca bu listede iPhone veya Android cihazınız için YT video indirme programları bulabileceksiniz.

Winx Youtube Downloader

Youtube video indirme programları sayesinde bu işlevi yerine getirebilirsiniz. 4K Video Downloader, PC, Mac ve Linux için platformlar arası bir video indiricidir. Tüm YouTube kanallarını veya tek videoları 4K, 1080p veya 720p kalitesinde kaydetmenize olanak tanır.

tags:
What do you think?

Related ~

Articles